Tak ważne przy instalowaniu wykrywaczy metali w szkołach! ! !

September 5, 2022
najnowsze wiadomości o firmie Tak ważne przy instalowaniu wykrywaczy metali w szkołach! ! !

Znów zaczyna się rok szkolny i dzieci rozpoczynają nowy semestr.

Dlaczego szkoły korzystają z bramek bezpieczeństwa (wykrywacz metalu ościeżnicy)?Studenci są kwiatami kraju, a ci nieletni studenci potrzebują większej ochrony.Chociaż każda szkoła jest strzeżona przez ochronę, aby zapobiec przedostawaniu się niebezpiecznych przedmiotów, takich jak broń mordercza, jest oczywiście nierealistyczne przeprowadzanie pełnej rewizji wszystkich osób wchodzących i wychodzących ze szkoły.

najnowsze wiadomości o firmie Tak ważne przy instalowaniu wykrywaczy metali w szkołach! ! !  0

Jeśli jednak w szkole zainstalowane są wykrywacze metalu na całe ciało, bramka bezpieczeństwa wykrywacza metalu może skutecznie wykryć niebezpieczne przedmioty (sztylety, noże, materiały wybuchowe itp.) noszone przez osoby wchodzące i wychodzące ze szkoły, a następnie szybko i skutecznie zapobiec tym niebezpiecznym przedmiotom od wejścia do szkoły.Chroń bezpieczeństwo kampusu i skutecznie chroń życie nauczycieli i uczniów w szkole.

 

Do lokalizacji wielostrefowego tranzytowego wykrywacza metalu najlepiej wybrać bramę i wejście do każdego przejścia.Przy wejściu wybierz zewnętrzny wykrywacz metalu, który może być wodoodporny, odporny na deszcz i wstrząsy;w budynku dydaktycznym można wybrać przejście przez bramę bezpieczeństwa wewnątrz budynku.Czułość przejścia przez bramkę bezpieczeństwa można dostosować do rzeczywistej sytuacji, aby uzyskać najlepszy efekt wykrywania i alarmu.Wykrywacz metali Archway najlepiej jest nie umieszczać w zasięgu instalacji dużych metalowych przedmiotów, aby uniknąć tłumu uczniów, aby zapewnić, że uczniowie przejdą kontrolę bezpieczeństwa w bezpieczny i uporządkowany sposób.

 

Najczęstsze zastosowanie wykrywacza metalu przechodzącego przez bramkę jest na różnych lotniskach i parkingach, ale niektórzy mogą pomyśleć, że nie jest to niezbędny sprzęt, ale bez pomocy tego sprzętu będzie bardzo trudno utrzymać porządek, a jest nie ma gwarancji, że mogą zostać wykryte wszystkie zabronione przedmioty, które zagrażają bezpieczeństwu pasażerów i społeczeństwa.Rzućmy okiem na konieczność zainstalowania sprzętu do kontroli bezpieczeństwa (przejście przez wykrywacze metalu):

najnowsze wiadomości o firmie Tak ważne przy instalowaniu wykrywaczy metali w szkołach! ! !  1

Pierwszyjest kwestia porządku.Przechodząc przez drzwi, pasażerowie mogą świadomie ustawiać się w kolejce bez konieczności organizowania się.Może to nie tylko zaoszczędzić siłę roboczą i zasoby materialne na lotnisku, ale także umożliwić pasażerom rejestrację krok po kroku, bez konieczności pośpiechu.Jeśli w chaosie jest błąd, łatwo jest opóźnić czas wejścia na pokład.

 

Drugi, niektórzy pasażerowie nosili kapelusze przeciwsłoneczne i weszli do bramki bezpieczeństwa, a gdy kapelusz został odkryty, był zwierzak, żółw;Ten stary palacz chciał zapalić przed wejściem na pokład samolotu i ukryć zapalniczkę w ustach... Codziennie przez kontrolę bezpieczeństwa przechodzą dziesiątki tysięcy pasażerów i przewożą różnego rodzaju dziwne przedmioty.Zgodnie z instrukcjami lampy alarmowej można przeprowadzić dokładną inspekcję, aby znaleźć źródło metalu, które można wykorzystać jako detekcję odniesienia.

 

Oznacza to, że główną funkcją wykrywacza metali w ciele jest zapewnienie bezpieczeństwa pasażerów.Każdy powinien świadomie przekazywać sprzęt detekcyjny i odpowiadać za innych i za siebie.Poprzez ustawienie początkowej wartości urządzenia można kontrolować kształt i wagę metalu.Jeśli jest więcej niż ustawiona waga, ilość lub kształt przedmiotów metalowych, dane o sprzęcie wstępnym nie pasują, zostanie wyzwolony alarm bramki wykrywacza metalu, aby dokładnie i łatwo zakończyć wykrywanie.

 

Rolą skanera bramki szkolnej jest wykrywanie bezpieczeństwa dla bezpieczeństwa szkoły, głównie w celu przeprowadzania kontroli bezpieczeństwa dla odwiedzających, a także do stosowania w celu zabezpieczenia sali egzaminacyjnej i wykrywania oszustw.

 

Cechy bramki kontroli bezpieczeństwa:

1. Konstrukcja przeciwdeszczowa: ekskluzywna konstrukcja przeciwdeszczowa w kraju może normalnie pracować na świeżym powietrzu bez blokowania.

2. Konstrukcja antywibracyjna: stań na środku drzwi i poklep panele drzwi po obu stronach rękami, drzwi nie zostaną fałszywie zgłoszone.

3. Regulacja czułości: Czułość można regulować w razie potrzeby, łącznie 100 poziomów czułości.

4. Materiał korpusu wykrywacza metali łukowych: zewnętrzna część wykonana jest z malowanego PCV, a boki to słupki ze stopu aluminium, które są odporne na deszcz, ognioodporne, antykolizyjne i nie zostaną zarysowane.Całkowicie aluminiowa obudowa jest szybka i wytrzymała.

5. Wykrywacze metali Archway są nieszkodliwe dla osób noszących rozruszniki serca, kobiety w ciąży, nośniki magnetyczne itp.

 

Securina Detection System to profesjonalny producent wykrywaczy metali w Chinach.

Mamy dla Ciebie wiele opcji: Różne strefy detekcji, 6/8/16/24/33/45 stref w opcjach;Zastosowanie wewnątrz lub na zewnątrz przy IP55 lub IP65;Wykrywacze metalu ościeżnicy elipsoidalnej lub zwykłe wykrywacze metalu ościeżnicy;Cena od 299 USD do 1999,0 USD/zestaw.Witamy wyślij zapytanie doinfo@securinadetection.compobierz nowy cennik.