Securina Detection System Co., Limited

 • Chiny Securina Detection System Co., Limited profil firmy
 • Chiny Securina Detection System Co., Limited profil firmy
 • Chiny Securina Detection System Co., Limited profil firmy
 • Chiny Securina Detection System Co., Limited profil firmy
 • Chiny Securina Detection System Co., Limited profil firmy
 • Chiny Securina Detection System Co., Limited profil firmy
 • Chiny Securina Detection System Co., Limited profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Importer, Eksporter
marki BEZPIECZEŃSTWO
Ilość pracowników >100
Coroczne wyprzedaże 10000000-20000000
Rok założenia 2012
pc Export 80% - 90%

Wprowadzenie

Chiny Securina Detection System Co., Limited profil firmy 0

Profil firmy:

SecurinaDetection System Co., Limited, założona w 2012 roku, jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, które integruje produkcję i marketing wykrywaczy metali zabezpieczających i przemysłowych wykrywaczy metali, ciągłe dążenie do innowacji oraz badań i rozwoju, a także uzyskało 15 patentów technicznych, teraz staliśmy się jeden z wiodących producentów i dostaw sprzętu do kontroli bezpieczeństwa w Chinach.Zawsze utrzymujemy bardzo miłe relacje z wieloma silnymi fabrykami systemów kontroli bezpieczeństwa i instytutami badawczymi w Chinach, cieszymy się wysoką reputacją w kraju.

 

SecurinaWizją firmy jest „Zmaksymalizowanie zadowolenia klientów i pracowników”, a naszą zasadą jest „Zachowaj uczciwość, rozwijaj się, służ światu”.Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym klientom najlepsze usługi i najbardziej konkurencyjną cenę oraz towary wysokiej jakości.

 

Produkty i usługi:

Securina jest wiodącym producentem i dostawcą zabezpieczeń wykrywaczy metali, wykrywaczy metali, ręcznych wykrywaczy metali, różdżki super skanera, przemysłowych wykrywaczy metali, wykrywaczy metali spożywczych, skanera bagażu rentgenowskiego, systemu kontroli nadzoru pojazdu, lusterka wyszukiwania, kamery wyszukiwania, skaner cieczy, wykrywacz bomb, koce balistyczne, pojemnik przeciwwybuchowy, naczynie przeciwwybuchowe, zabójca opon i słupki zabezpieczające.

 

Rynek i Klienci:

Securinawdraża kompletny system zapewnienia jakości ISO900 z „Jakość to życie” jako standardem i zasadą produkcji, obejmującym cały proces od badań i rozwoju po produkcję.Wszystkie nasze produkty przeszły już testy FCC, CE.Nasi klienci pochodzą z całego świata, a my świadczymy usługi OEM dla znanych na całym świecie marek.Eksportujemy również do Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji, Afryki i innych krajów za pośrednictwem agentów i firm handlowych.Dzięki temu nasze produkty cieszą się wśród naszych klientów wysoką reputacją pod względem jakości i niskiej awaryjności.Wierzymy, że to, czego potrzebują nasi klienci to: niezawodna jakość, rozsądna cena, terminowość dostaw i dobra obsługa, którą możemy zaoferować z całego serca.

 

Zastosowanie i przemysł:

Securinajako zarejestrowana marka z systemem wykrywania bezpieczeństwa jest szeroko stosowana w portach lotniczych, bezpieczeństwie imprez, organach ścigania, infrastrukturze krytycznej, urzędach celnych i granicznych, portach obronnych, a nawet hotelach i centrach handlowych lub innych budynkach do kontroli bezpieczeństwa i ochrony.Przemysłowy wykrywacz metali jest szeroko stosowany w procedurach kontroli jakości w produkcji tekstyliów i produkcji żywności.Skutecznie eliminuj napływ produktów metalowych na rynek i powodują obrażenia ciała u konsumentów.

Główne projekty w ostatnich 3 latach:

 1. wrzesień 2016 (Hangzhou, prowincja Zhejiang), w Krajowe Igrzyska Uniwersyteckie zapewnienie środków ochrony bezpieczeństwa dla uczestników i publiczności.
 2. Sierpień 2017 (prowincja Shanxi), zainstalował sprzęt do kontroli bezpieczeństwa przez ponad 20 dworce kolejowe i autobusowe.
 3. Październik 2017 (prowincja Xinjiang), dostarczył sprzęt do kontroli bezpieczeństwa dla agencje rządowe, granice i punkty kontrolne oraz więzienia w Xinjiangu.
 4. Maj 2018 (Pekin, Szanghaj, Kanton, Shanxi, Nanchang, Changsha, Wuhan) dostarczył sprzęt do kontroli bezpieczeństwa dla 14 głównych teatry i stadiony w 7 miastach.

Zapraszamy do bycia agentami Securina i odwiedzenia nas w Shenzhen.

Chiny Securina Detection System Co., Limited profil firmy 1

 

 

Historia

Chiny Securina Detection System Co., Limited profil firmy 0

 

Założona w 2012 rokuSecurina została założona przez zespół inżynierów z 15-letnim doświadczeniem, skupionych na wykrywaniu metali.Jest pierwszym producentem wykrywaczy metali w Chinach, który samodzielnie opracował jednoczęściowy zintegrowany system sterowania.Po 7 latach ciągłych innowacji i rozwoju współpracował z czterema instytutami badawczymi z Pekinu, Szanghaju, Guangzhou i Shenzhen w celu opracowania i produkcji systemów kontroli bezpieczeństwa, takich jak urządzenia rentgenowskie, w ramach systemu kontroli pojazdów, skaner cieczy, urządzenia do tłumienia wybuchów , urządzenia blokujące ruch itp.

 

Securina zawsze kładzie nacisk na „Jakość to życie”i świadczy usługi OEM i ODM wielu znanym dostawcom systemów kontroli bezpieczeństwa w kraju i za granicą.Stabilna jakość i doskonała obsługa położyły dobry fundament pod nasz rozwój.Kierownictwo firmy podjęło decyzję o otwarciu międzynarodowego działu marketingu w 2019 z nową marką „Securina” bezpośrednio obsługując międzynarodowych klientów, dostarczając produkty tej samej jakości i bardziej konkurencyjne ceny ze znanymi markami.

 

Securinazawsze zwraca uwagę na dynamikę rynku międzynarodowego, a także najnowsze technologie i produkty, takie jak CEIA, Smith Detection, Rapiscan, Astrophysics i tak dalej.Będziemy dążyć do innowacji i produkcji bardziej efektywnego i praktycznego sprzętu.

 

 

 

Usługa

Chiny Securina Detection System Co., Limited profil firmy 0
Usługa przedsprzedażna:
 
• Podaj szczegóły dotyczące procedury produkcyjnej
• Profesjonalny konsultant udziela informacji dotyczących instalacji
 
Obsługa sprzedaży:
 
• Sugestia zgodnie z wymaganiami klienta
• Zapewnienie rozwiązania OEM lub ODM
 
Serwis pogwarancyjny:
 
 1. Roczna gwarancja jakości z dożywotnią konserwacją.
 2. Bezpłatna naprawa gwarancyjna (materiał): bezpłatna pomoc serwisowa online przez telefon, e-mail w okresie gwarancji jakości oraz rozsądna opłata za części zamienne i utrzymanie usługi po okresie gwarancji jakości.Nigdy nie zwalniamy naszej odpowiedzialności z tytułu wad produktu.
 3. Czas odpowiedzi: po otrzymaniu zgłoszenia od użytkownika zapewniamy całodobowe wsparcie techniczne posprzedażowe.
 4. Części zamienne: niezbędne części zamienne dostarczane są wraz z produktami do klientów.
 5. Bezpłatne szkolenie techniczne: nasze integracyjne i normatywne szkolenia technologiczne są dostępne bezpłatnie dla klientów przez nasz personel techniczny, aby upewnić się, że są wykwalifikowani w regularnej obsłudze sprzętu i oprogramowania produktów oraz są w stanie oszacować i rozwiązać małe problemy.
 6. Dochodzenie telefoniczne lub e-mailowe: nasz zespół obsługi posprzedażnej będzie dzwonił do użytkownika co miesiąc w okresie gwarancyjnym, aby sprawdzić stan pracy produktów oraz w razie potrzeby wykryć i rozwiązać problemy.
 7. Dostępna jest usługa instruktażowa instalacji. 
 8. Prosimy o bezpośredni kontakt z serwisowanym personelem sprzedaży, który będzie pełnił funkcję kierownika pełnej obsługi i połączenia z innym działem

Nasz zespół

Chiny Securina Detection System Co., Limited profil firmy 0

Zespół sprzedaży:
 

Wysoce oddany personel sprzedaży Securina nigdy nie unikał robienia dodatkowych kroków w celu spełnienia i przekroczenia oczekiwań klienta.Traktujemy naszych klientów z taką samą lojalnością i oddaniem, bez względu na wielkość ich firmy czy branży.

 

Zespół ds. Jakości:


• Kontrola jakości od surowca do produkcji i dostawy.
• Profesjonalna osoba kontrolująca jakość, aby uniknąć przepływu niewykwalifikowanych produktów do klienta.
• Ścisła kontrola surowca, produkcji i dostawy.
• Ściśle przestrzegaj systemu ISO 9001.
• Ciągłe doskonalenie, dążenie do wyższego poziomu jakości.

 

Zespół R&D:


• Wydawanie 10% rocznej sprzedaży na badania i rozwój
• Zespół: Stwórz skuteczny i sprawny zespół ekspertów.
• Produkty : Połączenie z praktycznością i estetyką, technologią i sztuką.
• Technologia: Opracowanie systemu kontroli bezpieczeństwa patentowego w ciągu 3 lat.
• Patent: kładzie nacisk na uwierzytelnianie przy projektowaniu wynalazków międzynarodowych, głęboko rozwijający się rynek międzynarodowy.

Zostaw wiadomość